• info@bysu.com.tr
  • |
  • (0850) 532 2978

YAZILIM

Anasayfa     /     Yazılım     /    

Sanallaştırma Hizmetleri

 

 

Sanallaştırma Hizmetleri

 

Onlarca fiziksel sunucu kullanmak yerine, aynı sistemleri yüksek kapasiteli bir veya birkaç sunucu üzerine sanal olarak taşımak; enerji, kablolama, soğutma ve sunucuların kapladığı alandan büyük ölçüde tasarruf ve mobilite sağlar. 

 

Sanal mimariler, yedekleme (backup) ve yedekten geri dönme (restore) işlemleri de kolaylaşır.
 
Şirketinizin fiziksel sunucu ve ağ sistemlerini analiz eden BYSU, hangi uygulama ve sistemlerin ne şekilde sanallaştırılacağını tespit ediyor ve taşıma (migration) politikalarını oluşturuyor. Taşıma işlemlerini, belirlenen zamanlarda yeni sunucular (host) üzerine yapıyor, ihtiyaçlarınıza uygun farklı ürün çözümleri sunuyor, kullanacağınız ürünlerin iş sürekliliği kapsamında mimarisini oluşturuyor.
 
Çok sayıda fiziksel sunucu üzerinde uygulama çalıştırıyorsanız, BYSU’nun yetkin ve deneyimli ekibinin sunacağı sanallaştırma hizmetleriyle, şirketinize özgü bir çözüme sahip olabilirsiniz. Sanallaştırma sonrasında, alternatif lokasyon hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Sunucu ve veri yedekleme, yedekten dönme (restore) ve felaket kurtarma gibi iş sürekliliği hizmetlerimizin yanı sıra, teknolojik danışmanlık hizmetleri de alabilirsiniz.
 

 

 

 

Bakım, onarım ve güncelleme süreleri kısalır, yüksek erişilebilirlikli çözümlere ulaşmak kolaylaşır, olası bir afet veya arıza durumunda, kesinti süreleri saniyeler mertebesine iner.