• info@bysu.com.tr
  • |
  • (0850) 532 2978

KURUMSAL

Anasayfa     /     Kurumsal     /    

KURUMSAL

Biz Kimiz ?

BYSU Teknoloji Danışmanlık A.Ş. yüksek teknolojiye sahip ürünlerin, teknoloji altyapısı ve servislerinin ulusal ve uluslararası pazarlarda geliştirilmesi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış bir bilişim teknolojileri firmasıdır. Sağladığımız hizmetlerden bazıları şunlardır: bilişim güvenliği, geniş bant kablosuz ağlar, e-posta güvenliği, depolama çözümleri, belediye, okul, otel, ofis gibi çok kullanıcılı kablolu ve kablosuz internet hizmeti veren yerler için kimlik doğrulama çözümleri ve kurumsal anti-virüs yazılımı çözümleri.

BYSU Teknoloji dünya çapında strateji, çözümler ve profesyonel servisler için bütünleşmiş iş çözümleri, teknoloji geliştirme ve danışmanlık üzerine uzmanlaşmıştır. BYSU Teknoloji Uzmanları, Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde, teknoloji ürünleri, altyapısı ve servisleri ile birçok projeye imza atmıştır.

BYSU Teknoloji bu bilgilerin ışığında, kendi kullanıcı ve istemcilerine ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojik çözümler sunmaktadır. Sektörlerin hali hazırda kullanmakta oldukları sistemler ile yeni teknolojileri birleştirip entegre çözümler sunmak ana iş kolumuzu oluşturmaktadır. Web tabanlı uygulamalar ile istemci bazlı yazılım bilgi sistemleri olarak iki temel uygulama alanımız vardır. Yazılım grubu bu iki temel sistem için entegre çözümler üretmekte ve uygulamaktadır.

İşlerinizi kolaylaştıran ürünlerde buluşmak üzere…

DAİMA DOĞRU

Tercihlerinizi sizin istek ve bizim analizlerimizle en doğru kararları verelim!

DAİMA KARARLI

Deneme yanılma yoluyla değil, noktasal projeler geliştirelim!

DAİMA HIZLI

En hızlı çözüm ortağınız olalım. Bizim vaktimizde en az sizin kadar değerli!

DAİMA KALICI

İleriye dönük gelişimleri ön görerek daha uzun süre kalıcı uygulamalar yapalım!