• info@bysu.com.tr
  • |
  • (0850) 532 2978

KURUMSAL

Anasayfa     /     Kurumsal     /    

VİZYON & MİSYON

Misyonumuz

Teknolojinin ve hizmetlerin, insanlara ve şirketlere karşılaştıkları sorunları ve güçlükleri belirlemede, hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmede nasıl yardımcı olabileceğini araştırıyoruz. Durup dinlenmeden müşterilerimizin yaşam ve çalışma şartlarını iyileştirme çabası verirken, teknolojiyle daha basit, daha değerli ve daha güvenilir deneyimler oluşturmak için yeni fikirleri ve düşünce yöntemlerini uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Her gün yeni yeni gelişmelerin yaşandığı teknoloji dünyası ve tüm bu gelişmelerin yaşandığı hızlı değişim süreci, sizin gibi bizi de heyecanlandırıyor. Duyduğumuz bu heyecanla, daima teknolojinin geldiği son noktada bulunup, bunları en hızlı şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Gerisini Bize Bırakın

BYSU ile tanıştıktan sonra siz arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken sadece izlemek ile yetinecesiniz.

Dünyanın Her Yerine

Uzmanlarımız 30'u aşkın ülkede birçok projeye imza atmış ve sürekli yenilikçi bir yol izlemektedir.

Bulut Teknolojisi

İnternetinizin olduğu her yerde elektronik cihazlarınız aracılığı ile bu bilgi ve verilere kolayca ulaşabildiğiniz hizmetlerin tamamına Bulut Teknolojisi denir. Bizde size uygun ve güvenli sistem altyapısını oluşturuyoruz.

Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde öncü olan BYSU, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.