• info@bysu.com.tr
  • |
  • (0850) 532 2978

BİZ KİMİZ ?

yüksek teknolojiye sahip ürünlerin, teknoloji altyapısı ve servislerinin ulusal ve uluslararası pazarlarda geliştirilmesi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış bir bilişim teknolojileri firmasıdır.

DAİMA DOĞRU

Tercihlerinizi sizin istek ve bizim analizlerimizle en doğru kararları verelim!

DAİMA KARARLI

Deneme yanılma yoluyla değil, noktasal projeler geliştirelim!

DAİMA HIZLI

En hızlı çözüm ortağınız olalım. Bizim vaktimizde en az sizin kadar değerli!

DAİMA KALICI

İleriye dönük gelişimleri ön görerek daha uzun süre kalıcı uygulamalar yapalım!

BYSU Teknoloji Danışmanlık A.Ş. yüksek teknolojiye sahip ürünlerin, teknoloji altyapısı ve servislerinin ulusal ve uluslararası pazarlarda geliştirilmesi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış bir bilişim teknolojileri firmasıdır. Sağladığımız hizmetlerden bazıları şunlardır: bilişim güvenliği, geniş bant kablosuz ağlar, e-posta güvenliği, depolama çözümleri, belediye, okul, otel, ofis gibi çok kullanıcılı kablolu ve kablosuz internet hizmeti veren yerler için kimlik doğrulama çözümleri ve kurumsal anti-virüs yazılımı çözümleri.

BYSU Teknoloji dünya çapında strateji, çözümler ve profesyonel servisler için bütünleşmiş iş çözümleri, teknoloji geliştirme ve danışmanlık üzerine uzmanlaşmıştır.

Detaylı bilgi

Gerisini Bize Bırakın

BYSU ile tanıştıktan sonra siz arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken sadece izlemek ile yetinecesiniz.

Dünyanın Her Yerine

Uzmanlarımız 30'u aşkın ülkede birçok projeye imza atmış ve sürekli yenilikçi bir yol izlemektedir.

Bulut Teknolojisi

İnternetinizin olduğu her yerde elektronik cihazlarınız aracılığı ile bu bilgi ve verilere kolayca ulaşabildiğiniz hizmetlerin tamamına Bulut Teknolojisi denir. Bizde size uygun ve güvenli sistem altyapısını oluşturuyoruz.

Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde öncü olan BYSU, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.

MAKALELER

Siber Saldırı Nedir?

Bilgisayar ve internet alanında uzmanlaşmış  hacker diye tabir edilen hack veya hacker gruplarının banka, polis, Jandarma, devlet, şahıs, firma vb. sitelere veya bilgisayarlara zarar vermek amacı ile yaptıkları saldırıya Siber Saldırı

Tüm makaleler

HABERLER

BYSU SMS ve Sanal Santral Sistemimiz Devreye Girmiştir

12.04.2017

http://www.smsbysu.com adre

Tüm haberler

Copyright 2016 © | BYSU Teknoloji A.Ş.

Odunluk Mh. Liman Cd No:17 Nilüfer/Bursa

532 29 78

info@bysu.com.tr