• info@bysu.com.tr
  • |
  • (0850) 532 2978

SOSYAL MEDYA

Anasayfa     /     Sosyal Medya     /    

Sosyal Medya Yönetimi

 

Etkili bir sosyal medya yönetimi ile takipçilerinizin kalplerini kazanırsınız. Onlarla konuşur, düşüncelerini alır ve marka elçilerinize dönüşmelerinin keyfini çıkarırsınız.

 
 

BYSU Teknoloji ile çalışarak ülkenin en deneyimli sosyal medya uzmanlarının markanız için hizmet etmesini sağlayabilirsiniz. BYSU olarak sosyal medyadan beklentimiz takipçilerimizin markalarımızla konuşmalarını sağlamaktır. Doğru topluluk tasarımı ve etkileşim yaratacak içerik tasarımları ile markanız sosyal medyada zirveyi zorlayacak.

Sosyal medya danışmanı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta marka ve pazarlama alanındaki uzmanlıklardır. Sanılanın aksine sosyal medya uzmanlığı bilgisayar ve yazılım temelli değil, iletişim temelli bir uzmanlıktır. Takipçilerinizin dijital hareket ve isteklerini iyi tanımak onları etkileyecek ve markanıza bağlayacak içerik ve stratejileri oluşturmanın ilk şartıdır. Marka yönetimi ve PR ağırlıklı olarak yaptığımız sosyal medya çalışmaları kısa vadede insanların markanıza bağlanmalarını, uzun vadede ise satışlarınızı arttırmanızı ve çok daha güçlü bir markaya sahip olmanızı sağlayacaktır.

Hedef kitleniz ve markanız için doğru sosyal medya kanalı acaba hangisi? Gelin birlikte karar verelim. İhtiyacınıza yönelik tüm sosyal medya kanalları üzerinde mecraya özel strateji ve çözümleri birlikte üretelim. Facebook, Instagram, Twitter, LınkedIn, Youtube, Google+, Foursquare, Swarm, Pinterest, Snapchat ve diğerleri…

Web Development ServicesSOSYAL MEDYA STRATEJİSİ

Başarılı bir sosyal medya pazarlaması için öncelikle strateji oluşturulmalıdır.

 

SOSYAL MEDYA YARIŞMALARI

Takipçilerinizin eğlenerek ve ödüller kazanarak markanızla etkileşim halinde olmasından daha keyifli ne olabilir.

 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya ekibi oluşturmak istemiyorsanız, bırakın tüm işi uzmanlarımız yapsın.

 

TOPLULUK YÖNETİMİ

Sosyal medya hesaplarınız yönetecek kişiler markanızı doğrudan temsil edecek kişilerdir. Gerçekten ince eleyip sık dokumanız gereken bir karar!